Yhteystiedot

Henkilökunta

Anu Myllyniemi : Rehtori

Anu Myllyniemi

Rehtori

anu.myllyniemi@taidekouluestradi.fi
050 556 7692
Leena Talasmo : Tapahtumatuottaja

Leena Talasmo

Tapahtumatuottaja

juho.peltonen@taidekouluestradi.fi
050 554 9572
Lenita Aikioniemi : Toimistonhoitaja

Lenita Aikioniemi

Toimistonhoitaja

taidekouluestradi@taidekouluestradi.fi
044 761 5502
Katri Niskanen : Työpajakehittäjä

Katri Niskanen

Työpajakehittäjä

katri.niskanen@taidekouluestradi.fi
045 124 9449

Bändilinja

Sonja Kangastalo : Bändilinjan vastuuopettaja: laulu

Sonja Kangastalo

Bändilinjan vastuuopettaja: laulu

sonja.kangastalo@taidekouluestradi.fi
Henri Vahvanen : Bändilinjan vastuuopettaja: rummut

Henri Vahvanen

Bändilinjan vastuuopettaja: rummut

henri.vahvanen@taidekouluestradi.fi
Ani Hassinen : Bändilinjan opettaja: piano

Ani Hassinen

Bändilinjan opettaja: piano

ani.hassinen@taidekouluestradi.fi
Jyri Kangastalo : Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

Jyri Kangastalo

Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

jyri.kangastalo@taidekouluestradi.fi
Lassi Talasmo : Bändilinjan opettaja: saksofonit, klarinetti

Lassi Talasmo

Bändilinjan opettaja: saksofonit, klarinetti

lassi.talasmo@taidekouluestradi.fi
Tero Savolainen : Bändilinjan opettaja: trumpetti

Tero Savolainen

Bändilinjan opettaja: trumpetti

Jenni Keränen : Bändilinjan opettaja: bändisoitto

Jenni Keränen

Bändilinjan opettaja: bändisoitto

jenni.keranen@taidekouluestradi.fi
Stina Myllys : Bändilinjan opettaja: saksofoni

Stina Myllys

Bändilinjan opettaja: saksofoni

stina.myllys@taidekouluestradi.fi
Juho Peltonen : Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

Juho Peltonen

Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

juho.peltonen@taidekouluestradi.fi

Sirkuslinja

Petra Mäki-Neuvonen : Sirkuslinjan vastuuopettaja

Petra Mäki-Neuvonen

Sirkuslinjan vastuuopettaja

petra.maki-neuvonen@taidekouluestradi.fi, sirkus@taidekouluestradi.fi
040 700 1379
Veronica Dolhain : Sirkuslinjan opettaja

Veronica Dolhain

Sirkuslinjan opettaja

veronica.dolhain@taidekouluestradi.fi
Aino Mäkipää : Sirkuslinjan opettaja

Aino Mäkipää

Sirkuslinjan opettaja

aino.makipaa@taidekouluestradi.fi
Oona Möller : Sirkuslinjan opettaja

Oona Möller

Sirkuslinjan opettaja

oona.moller@taidekouluestradi.fi
Elina Jääski : Sirkuslinjan opettaja

Elina Jääski

Sirkuslinjan opettaja

elina.jaaski@taidekouluestradi.fi
Siiri Varila : Sirkuslinjan opettaja

Siiri Varila

Sirkuslinjan opettaja

siiri.varila@taidekouluestradi.fi

Teatterilinja

Heidi Parkkinen : Teatterilinjan vastuuopettaja

Heidi Parkkinen

Teatterilinjan vastuuopettaja

heidi.parkkinen@taidekouluestradi.fi, teatteri@taidekouluestradi.fi
050 543 7074
Tomi Välimaa : Teatterilinjan opettaja

Tomi Välimaa

Teatterilinjan opettaja

tomi.valimaa@taidekouluestradi.fi
Anu Myllyniemi : Teatterilinjan opettaja

Anu Myllyniemi

Teatterilinjan opettaja

anu.myllyniemi@taidekouluestradi.fi
050 5567692